lapio@lapio.pl
+48 784 992 614
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Produkt, który zamieni się w zysk! Kombajn kosmetyczny czy urządzenie kosmetyczne?!

2024-02-14
 Produkt, który zamieni się w zysk! Kombajn kosmetyczny czy urządzenie kosmetyczne?!

Idealne urządzenie kosmetyczne dostosowane do Twoich potrzeb, nie jest prostym wyborem. Na co zwrócić uwagę przy zakupie, jakie zakupić funkcje zabiegowe?

Na te i wiele innych pytań postaramy się tu poniżej odpowiedzieć. Gdybyś natomiast miał ich więcej, śmiało skontaktuj się z naszymi specjalistami dostępnymi online, pod telefonem oraz stacjonarnie w naszym SHOWroomie mebli i urządzeń kosmetycznych Lapio Professional®.

 Produkt, który zamieni się w zysk! Kombajn kosmetyczny czy urządzenie kosmetyczne?!

Odpowiedź brzmi: i jedno i drugie spełnia swoje funkcje, pytanie tylko czy potrzebujesz 1 konkretne urządzenie kosmetyczne, które z reguły posiada 1 funkcję zabiegową, czy wolisz wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny zawierający szerszy pakiet usług, dzięki większej ilości funkcji zabiegowych. Jeden kombajn kosmetyczny to także oszczędność miejsca i pieniędzy, które musiałabyś wydać na kilka urządzeń kosmetycznych.

Parametry techniczne w jednym urządzeniu kosmetycznym i w wielofunkcyjnym kombajnie kosmetycznym:

 O to często pytacie. I tu co ciekawe: wszystkie funkcje zabiegowe niezależnie od obudowy i ilości funkcji MAJĄ TAKIE SAME PARAMETRY TECHNICZNE, tak samo spełniają wszelkie certyfikowane normy i jakości i są tak samo wartościowe i efektywne!

Hmmm...na co się tu teraz zdecydować powiadasz? MAMY NA TO ROZWIĄZANIE! Tak - to możliwe, stworzymy idealny kombajn kosmetyczny dla Ciebie z funkcjami zabiegowymi jakie sobie wybierzesz:

Co więcej może to być kombajn kosmetyczny stacjonarny lub do mobilnej obsługi klienta!

W większości przypadków taki wybór tyczy się osób całkowicie nowych w branży lub tych, którzy do tej pory opierali się na pracy na innym typie urządzeń kosmetycznych.
Osoby, które dopiero raczkują w zawodzie będą miały możliwość stworzenia indywidualnego kombajnu kosmetycznego o wybrane funkcje zabiegowe dla siebie. Można wyselekcjonować całkowicie podstawowe funkcje zabiegowe lub stworzyć coś konkretnego pod swoich klientów. Kombajn kosmetyczny może zawierać szereg funkcji zabiegowych nie tylko na twarz, ale i ciało.
Klienci, którzy będą chcieli rozwinąć się i zakupić kombajn kosmetyczny z innowacyjnymi funkcjami zabiegowymi mogą po prostu wyselekcjonować menu pod ich potrzeby wybierając nowe lub znane funkcje zabiegowe. Dzięki tej opcji zaoszczędzisz nie tylko miejsce w lokalu, ale i pieniądze.

Czy warto wybrać funkcje na przyszłość?

Oczywiście! Złota zasada naszych wielofunkcyjnych urządzeń kosmetycznych to przede wszystkim oszczędność miejsca i pieniędzy.
Im więcej funkcji zabiegowych wybierzesz, tym będzie to dla Ciebie bardziej korzystne. Oczywiście, jeśli na dany moment nie wiesz jakie funkcje wybrać - spokojnie, zrobisz to w przyszłości. Kombajn kosmetyczny możesz dowolnie rozbudować w momencie, gdy okaże się to Ci najbardziej potrzebne. Lepiej zrobić to od razu, chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze. Branża BEAUTY rozwija się dynamicznie, dlatego Twoi klienci chętniej wrócą, gdy będziesz miał im do zaoferowania więcej zabiegów kosmetycznych nie tylko na twarz, ale i ciało.

W jakich obudowach występują kombajny kosmetyczne?

  • stacjonarnych małych i dużych
  • mobilnych
 Kwestia Twojego wyboru i Twoich potrzeb! Masz także możliwość wyboru koloru urządzenia oraz rodzaju ekranu LCD.

 W jaki sposób mogę skonfigurować swój kombajn kosmetyczny o interesujące mnie funkcje zabiegowe i dodatki?

Zapraszamy Cię na stronę URZĄDZENIA KOSMETYCZNE oraz FUNKCJE ZABIEGOWE - zapoznaj się z możliwościami wyboru jakie oferujemy spośród kombajnów kosmetycznych. Kolejno skonsultuj się z nami telefonicznie, stacjonarnie lub online. Nasi szkoleniowcy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące funkcjonalności funkcji zabiegowych.

 Dlaczego kombajn kosmetyczny Lapio Professional® to dobry produkt?

Polski sprzęt kosmetyczny, zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce to najważniejszy atut produktu. Innowacyjne technologie poparte wieloma certyfikatami, długoletnie doświadczenie oraz perfekcyjne wykonanie i efektywność wykonywanych zabiegów kosmetycznych. Nasze urządzenia kosmetyczne to produkty stworzone w sposób bardzo dokładny, tylko z polskich i europejskich podzespołów co gwarantuje jakość i bezpieczeństwo. Niska awaryjność sprzętów oraz ewentualna szybka i bezproblemowa naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna.
DO ZAKUPU OTRZYMASZ:
  • szkolenie z certyfikatem
  • wysyłkę 0 zł
  • materiały szkoleniowe: skrypty i filmy
  • opiekę poszkoleniową naszego specjalisty

Zapraszamy!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 152 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-22
Dziękuję! Wszystko super
2024-03-18
Naprawdę profesjonalne podejście do klienta, polecam! Zakupiona frezarka podologiczna Medi Power jest naprawdę rewelacyjna!
pixel