lapio@lapio.pl
+48 784 992 614
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

lasery diodowe | IPL | E-Light

( ilość produktów: 13 )

Lasery diodowe zaliczane są do najbardziej popularnych urządzeń kosmetycznych, przede wszystkim z uwagi na swoją niekwestionowaną skuteczność. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod depilacji, usuwają cały włos – łącznie z korzeniem i cebulką, zawdzięczając tym samym wysoką efektywność zabiegu. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie innowacyjna metoda funkcjonowania, bazująca na selektywnym działaniu światła i ciepła. Laser diodowy do usuwania włosów emituje wiązkę światła, która przenikając przez powierzchnię skóry dociera do cebulki włosa. Wtenczas uszkodzeniu ulega macierz (na skutek pochłoniętej energii przez melaninę), w konsekwencji zawdzięczając trwałe usunięcie włosków. Co ważne, depilacja laserem diodowym jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta, albowiem na skutek działania nie narusza okolicznych tkanek, ani nie wpływa destrukcyjnie na cały organizm.

Lasery E-Light oraz IPL, czy Q-Switch charakteryzują się niezwykle wysoką skutecznością oraz dodatkowymi możliwościami wykonywania wielu zabiegów z użyciem tylko jednego urządzenia kosmetycznego lub medycznego.

Przygotowanie do zabiegu z wykorzystaniem lasera diodowego

Tak, jak w przypadku innych zabiegów, tak również w tym konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Mianowicie włosów przed zabiegiem nie można depilować. Dopuszczalne jest wyłącznie tradycyjnie golenie maszynką. Jedynie bezpośrednio przed zabiegiem skórę należy ogolić. Przeciwwskazaniem jest aktywna opalenizna oraz stosowanie kremów z witaminami A, E, C, preparatów z retinoidami oraz kwasami owocowymi.

W Lapio.pl oferujemy wysokiej jakości lasery kosmetyczne w tym te diodowe o równie wysokiej skuteczności działania, potwierdzonej jakością renomowanych marek polskich i zagranicznych, które je produkują. Lasery wyposażone są w różne programy zabiegowe dostosowane do płci pacjenta. Z automatycznym systemem chłodzenia – dla zwiększenia komfortu podczas zabiegu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-18
Naprawdę profesjonalne podejście do klienta, polecam! Zakupiona frezarka podologiczna Medi Power jest naprawdę rewelacyjna!
2024-03-14
Jestem bardzo zadowolona z naprawdę profesjonalnego podejścia Pani z działu obsługi Klienta. Szybko, sprawnie i solidnie! Polecam, zakupiony tu autoklaw Enbio S to strzał w dziesiątkę!
pixel