lapio@lapio.pl
+48 784 992 614
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Myjki ultradźwiękowe

( ilość produktów: 6 )

Przestrzeganie zasad higieny i czystości jest absolutną koniecznością w każdym gabinecie, nie tylko kosmetycznym. Niezależnie od charakteru wykonywanych usług, dbałość o sterylność narzędzi, jak i miejsca pracy decyduje o renomie obiektu oraz bezpieczeństwie klientów. Z pomocą w tym zakresie przychodzą myjki ultradźwiękowe przeznaczone do czyszczenia i dezynfekowania drobnych akcesoriów. Te znajdujące się w naszym asortymencie pochodzą od sprawdzonego i renomowanego polskiego producenta marki Panda. W różnej pojemności do wyboru, aby w jeszcze lepszy sposób zobrazować potrzeby i wymagania współczesnych klientów.

Zasada działania myjki ultradźwiękowej

Myjka ultradźwiękowa określana jest również mianem wanienki ultradźwiękowej. W swojej istocie działania wykorzystuje fale dźwiękowe, które po kontakcie z wodą powodują zjawisko kawitacji. W konsekwencji tworzą się niewielkie pęcherzyki, które oddzielają zanieczyszczenia od czyszczonego narzędzia, pozwalając cieszyć się szybkim i skutecznym czyszczeniem – bez użycia silnie działającej chemii. Myjka ultradźwiękowa kosmetyczna jest niezwykle komfortowym w użyciu sprzętem, który z jednej strony zapewnia maksymalną efektywność, a z drugiej bezpieczeństwo użycia. W zależności od indywidualnych preferencji, można zdecydować się na zakup niewielkiego urządzenia (do dezynfekcji małych narzędzi) lub większego, o pojemności nawet 1,3 litra. Za sprawą tak dużej różnorodności, dopasowanie urządzenia do sterylizacji do charakteru świadczonych usług będzie prostsze niż kiedykolwiek!

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-14
Jestem bardzo zadowolona z naprawdę profesjonalnego podejścia Pani z działu obsługi Klienta. Szybko, sprawnie i solidnie! Polecam, zakupiony tu autoklaw Enbio S to strzał w dziesiątkę!
2024-03-13
Dziękuję za perfekcyjną obsługę. Fotel Athena i urządzenie kosmetyczne z radiofrekwencją mikroigłową są rewelacyjnej jakości. Dziękuję za super szkolenie. Pozdrawiam
pixel