lapio@lapio.pl
+48 784 992 614
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sterylizatory kosmetyczne

( ilość produktów: 30 )

Prowadzenie salonu kosmetycznego wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania teoretycznego i praktycznego. Nakłada również obowiązek sprostania licznym wymogom, zarówno prawnym, jak i tym narzucanym przez klientów. Jednym z nich jest przestrzeganie zasad higieny i czystości pracy. A pomagają w tym wysokiej jakości sterylizatory kosmetyczne. Wszystkie bowiem narzędzia, które w decydującym stopniu przyczyniają się do przerwania ciągłości skóry, mają kontakt z krwią lub ropą, podlegają obowiązkowi dezynfekcji. Tylko wtedy możliwe okazuje się usunięcie zalegających na ich powierzchni mikroorganizmów, drobnoustrojów chorobotwórczych, wirusów oraz przetrwalników grzybów, mających wpływ na zachowanie najwyższych standardów higieny. Inwestując w sterylizator kosmetyczny zyskamy pewność, że wszystkie używane narzędzia są jałowe i gotowe do bezpiecznej pracy.

Z jakimi sterylizatorami kosmetycznymi możemy mieć do czynienia?

Oferowane w naszym sklepie urządzenia do sterylizacji występują pod dwiema postaciami. Pierwsza z nich to tzw. sterylizator kulkowy. Jak sama nazwa wskazuje, jest wypełniony niewielkimi kulkami, które rozgrzewane do wysokiej temperatury usuwają drobnoustroje i mikroorganizmy, pozostawiając czyszczone narzędzia we właściwym położeniu. Oprócz wysokiej skuteczności i wygodnego użycia ich cechą szczególną jest atrakcyjna, niewygórowana cena. Alternatywą dla modelu kulkowego jest sterylizator UV, wykorzystujący promieniowanie UV-C o określonej długości. Co ważne, ich zastosowanie nie nakłada konieczności wcześniejszego namaczania w roztworach chemicznych.

Sterylizator powietrza UV

Jego obecność w pomieszczeniach potwierdza, iż dana placówka ze szczególnym zaangażowaniem dba o zdrowie swoich klientów. Sterylizator powietrza UV skutecznie oczyszcza powietrze ze wszelkich mikrobiologicznych zanieczyszczeń oraz pyłów. Jego użycie jest proste i bardzo skuteczne!

Dozowniki rękawic jednorazowych oraz płynów do dezynfekcji

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, chcemy zapewnić im wysoki standard usług oraz nieskazitelną higienę. Szybka i skuteczna możliwość dezynfekcji słoni, czy użycia rękawic jednorazowych zwłaszcza w placówkach medycznych jest zatem niezbędna!

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-27
Dziękuję, wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie
2024-03-20
Polecam
pixel