lapio@lapio.pl
+48 784 992 614
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Funkcje zabiegowe

Skonfiguruj swój kombajn kosmetyczny wg Twoich preferencji!

Kombajny kosmetyczne HEBE oraz urządzenia kosmetyczne Lapio to produkty polskiej produkcji, oparte jedynie o innowacyjne technologie, opracowanych pod nadzorem polskich inżynierów i naukowców.
Dzięki rodzimej produkcji, istnieje możliwość dostosowania wybranego urządzenia kosmetycznego do wskazanych preferencji klienta. Począwszy od obudowy urządzenia, czy też wielkości jego dotykowego ekranu LCD do obsługi menu, w wybranym języku polskim, angielskim lub niemieckim, a kończywszy na wyborze funkcji zabiegowych do zabiegów na twarz i ciało!

POSTAW NA JAKOŚĆ W ŚWIETNEJ CENIE!

Wszystko to sprawia, że sam możesz wybrać funkcje zabiegowe do swojego kombajnu kosmetycznego, których pełny opis i dane techniczne znajdziesz poniżej. Dzięki takiej możliwości jesteś w stanie zaoszczędzić środki ora miejsce w gabinecie, ponieważ funkcje jakie wybierzesz jesteśmy w stanie zaprojektować w jednym urządzeniu kosmetycznym!

INNOWACJA: Jeden kabel do wszystkich głowic!

Standardowo wszystkie urządzenia kosmetyczne Hebe występują w wersji, w której każda z głowic zabiegowych podłączona jest  bezpośrednio kablem z wejściem do urządzenia. Oferujemy możliwość, w której dodatkową opcją będzie wybór urządzenia kosmetycznego z linii VIP, w której JEDEN KABEL zastępuje wszystkie inne, ponieważ jest wypinany i nadaje się do użytku praktycznie do każdej głowicy w niemalże wszystkich funkcjach zabiegowych.

Certyfikacja CE, NOT zapewniająca o innowacyjności urządzeń kosmetycznych pozwalających na pracę we wszystkich krajach Unii europejskiej!

Na urządzeniach kosmetycznych Lapio i kombajnach kosmetycznych Hebe można pracować w gabinetach niemalże w całej Europie!

Wybierz odpowiednią wersję urządzeń kosmetycznych dla siebie, spośród naszej oferty na kombajny kosmetyczne stacjonarne oraz mobilne!

dane techniczne i opisy funkcji, występujących w kombajnach kosmetycznych LAPIO i HEBE:

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-29
Super obsługa klienta, sprzęt i fotel rewelacyjny! Polecam
2024-03-14
Ok!
pixel