lapio@lapio.pl
+48 784 992 614
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pojemnik do infuzji składników aktywnych | opcja do oczyszczania wodorowego

oczyszczanie wodorowe Hydrogenium+

Najnowsza technologia dostępna w opcji dodatkowej w urządzeniach do oczyszczania wodorowego HYDROGENIUM+

Pojemnik do infuzji składników aktywnych w formie 1 lub 2 sztuk w zależności od preferencji. Jest to dodatkowa technologia w urządzeniu, która pozwala na zastosowanie serumów płynnych po, czy też płynów z kwasami przed wykonaniem zabiegu z użyciem oczyszczania wodorowego. Peeling wodorowy w urządzeniach HYDROGENIUM+ odbywa się za pomocą wody wodorowej, wytworzonej poprzez wbudowany generator wodoru. Woda ta pobierana z dużego pojemnika głównego z wodą czystą uwodorowaną, natomiast zużyta zostaje przetransportowana do dużego pojemnika z wodą zużytą.

Przed i po wykonaniu oczyszczania wodorowego wodą uwodorowaną można poszerzyć zabieg o zastosowanie substancji aktywnych pobieranych z pojemników do infuzji.  Zastosowanie zaawansowanej technologii w urządzeniu w takim przypadku polega na dodaniu do niego podzespołów, odpowiednich oprogramowań i akcesoriów.

Do pojemników na substancje aktywne wlewamy wybrane preparaty dla ewentualnego wzmocnienia efektu zabiegu, takie jak płyn do oczyszczania wodorowego z kwasami do użycia przed zabiegiem oczyszczania wodorowego oraz płynnych serumów do wtłoczenia ich w skórę bezpośrednio po zabiegu!

Takie rozwiązanie technologiczne pozwala na jeszcze większe możliwości wykonania peelingu wodorowego urządzeniem HYDROGENIUM+

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-20
Polecam
2024-03-14
Ok!
pixel