lapio@lapio.pl
+48 784 992 614
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Autoklawy | Destylarki | Zgrzewarki | Drukarki

( ilość produktów: 32 )

Obowiązkiem wszystkich właścicieli salonów kosmetycznych jest dbałość nie tylko o najwyższą jakość świadczonych usług, ale również zdrowie i bezpieczeństwo klientów. Gwarancją tego są wysokiej jakości urządzenia do sterylizacji, określane mianem autoklawów. Ich zadaniem jest zapewnienie higienicznej czystości na narzędziach kosmetycznych i medycznych, usuwając z ich powierzchni wszelkie niebezpieczne dla człowieka mikroorganizmy i wirusy. Konieczność ich posiadania regulują przepisy dotyczące działania gabinetów kosmetycznych, ale również takich obiektów, jak salony fryzjerskie, studia piercingu, czy tatuażu, gabinety podologiczne, stomatologiczne, a także salony SPA.

Autoklawy – z myślą o bezpieczeństwie klientów

Przestrzeganie zasad dotyczących dezynfekcji i sterylizacji narzędzi to współcześnie standard świadczący o wysokiej jakości świadczonych usług w danym salonie. Jednak wyposażenie gabinetu w profesjonalny autoklaw kosmetyczny to nie tylko przejaw reputacji i renomy, ale również czynnik marketingowy. Który bowiem z klientów nie chciałby skorzystać z usług kosmetycznych w obiekcie, w którym wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt do dezynfekcji narzędzi? Wówczas pojawiamy się my, z ofertą innowacyjnych sprzętów sterylizujących sygnowanych znakiem jakości ENBIO oraz YESON.

Autoklaw medyczny klasy B to uniwersalny, najbardziej skuteczny i najchętniej stosowany przyrząd do profesjonalnej sterylizacji. Wyposażony w automatyczne programy z temperaturą pracy od 121°C lub 134°C. W zależności od modelu autoklawu, możemy wybrać te o mniejszej lub większej pojemności, z różną ilością programów do sterylizacji, z portem usb lub z wbudowaną drukarką do wydruków zapisów sterylizacji.

Przy dużej ilości wykonywanych sterylizacji, świetnym rozwiązaniem będzie zakup zgrzewarki, która ułatwi nam szybsze przygotowywanie pakietów do sterylizacji!

Destylarka natomiast w szybki i skuteczny sposób przygotuje nam odpowiednią wodę do autoklawu, bez konieczności jej zakupu w sklepie, ponieważ woda destylowana jest najbardziej odpowiednia do stosowania w autoklawie, ze względu na swoje właściwości.

Wysokiej jakości autoklaw ciśnieniowy, tylko na Lapio.pl. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-27
Dziękuję, wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie
2024-03-14
Ok!
pixel