lapio@lapio.pl
+48 784 992 614
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

!TOP of THE TOP! Łóżko NAGGURA SWOP 5 UP PHYSIO z podłokietnikami TwinLift®

2024-01-03
!TOP of THE TOP! Łóżko NAGGURA SWOP 5 UP PHYSIO z podłokietnikami TwinLift®

NAGGURA...hiszpańska jakość oparta o innowacyjne technologie!

Typoszereg łóżek do rehabilitacji marki NAGGURA to unikat na skalę europejską. Nienaganna jakość wykonania, pełna certyfikacja oraz zaawansowane technologie, sprawią że będzie to mebel na długie lata pracy. Komfort pracy zapewnia zastosowanie wysokiej jakości materiałów i technologii, jakich nie ma w innych typach łóżek do fizykoterapii. Model łóżka NAGGURA SWOP 5 UP PHYSIO zapewnia możliwość wyboru szerokości materaca 68 lub 75 cm, co zapewnia dobór rodzaju leżanki do odpowiednich terapii.

Wysoka jakość wykonania oraz zaawansowane technologie to cechy, którymi wyróżnia się linia łóżek NAGGURA do fizjoterapii.

Tapicerka odporna na promieniowanie UV, odpowiednia gęstość i grubość materaca do różnych terapii manualnych, doskonała odporność na ścieranie bezszwowej tapicerki. Zastosowanie podłokietników o wyjątkowej technologii, bezkolizyjnej obsługi łóżka za pomocą sterownika nożnego zdecydowanie uprzyjemniają pracę.

WYGODA DLA PACJENTA I OSOBY PRACUJĄCEJ

Atutem łózka do fizjoterapii NAGGURSA z pewnością są także podłokietniki TwinLift®, które pozwalają pacjentowi na dowolne ułożenie rąk podczas terapii, aby zwiększyć komfort wykonywanego zabiegu. Dzięki możliwości obsługi leżanki do fizykoterapii za pomocą przełącznika peryferyjnego nożnego SPACE BALL, jesteśmy w stanie podczas zabiegu sterować łóżkiem bez użycia rąk. Dodatki takie jak możliwość podgrzewania materaca uprzyjemnią czas spędzony podczas terapii każdemu klientowi.

CERTYFIKACJA

Certyfikaty ISO oraz certyfikat medyczny popierają najwyższą jakość wykonania łóżka NAGGURA, które z pewnością sprawdzi się w każdej placówce medycznej oraz rehabilitacyjnej.

zaawansowana technologia...

podłokietniki TwinLift®: pozwalają na bezstopniowe, płynnie regulowanie za pomocą sprężyny gazowej, brak kolizji z terapeutą, (pacjent ma możliwość regulacji podłokietników w celu zmniejszenia napięcia i rozluźnienia obręczy barkowej podczas zabiegów)

innowacja...przełącznik peryferyjny SPACE BALL

umieszczony w podstawie (sterownik nożny góra-dół), umożliwia łatwy dostęp ze wszystkich stron stołu do fizjoterapii, do jego ewentualnej regulacji-

przełącznik nożny Space Ball 

możliwość wyboru opcji z podgrzewanym materacem (opcja dodatkowo płatna) 

leżanka NAGGURA

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2024

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-18
Naprawdę profesjonalne podejście do klienta, polecam! Zakupiona frezarka podologiczna Medi Power jest naprawdę rewelacyjna!
2024-03-14
Ok!
pixel