lapio@lapio.pl
+48 784 992 614
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Myjka ultradźwiękowa jako idealne przygotowanie do sterylizacji

2024-06-17
Myjka ultradźwiękowa jako idealne przygotowanie do sterylizacji

MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA jako wyznacznik standardu dezynfekcji

Temat jakże z pozoru łatwy? Ale nie do końca...Dzisiejszy rynek branży kosmetyczno - medycznej oferuje szereg urządzeń kosmetycznych typowanych jako te najlepsze z selekcji. Czy wybór odpowiedniej myjki ultradźwiękowej ma aż takie znaczenie?

Odpowiedź brzmi TAK

Odpowiednia dezynfekcja i spreparowanie narzędzi przed kolejną czynnością jaką jest sterylizacja w autoklawie parowym jest niezmiernie ważna. Zbyt małe myjki ultradźwiękowe, a zwłaszcza te z niewielką mocą podawaną w Watt nie zawsze poradzą sobie z trudniejszymi zabrudzeniami: tj. krew, czy białko ludzkie.

JAKĄ MYJKĘ ULTRADŹWIĘKOWĄ WYBRAĆ?

Małe myjki o niedużych gabarytach i wsadach z mniejszą mocą świetnie sprawdzą się w przypadku wstępnego oczyszczenia narzędzi nieporowatych, nowych lub takich nie mających kontaktu z ludzkimi wydzielinami. W przypadku przerywania ciągłości tkanek istotne jest, aby w procesie czyszczenia narzędzi dostać się zwłaszcza wszędzie tam, gdzie tych zanieczyszczeń gołym okiem nie widać. Tu świetnie sprawdzą się myjki ultradźwiękowe z mocą w granicy minimalnej 60 Watt. Warto zwrócić uwagę, czy myjka ta posiada opcję podgrzewania płynów podczas dezynfekcji, jest to o tyle świetne rozwiązanie, które da nam dodatkowy atut intensywności czyszczenia poddanych dezynfekcji narzędzi.

A co z pojemnością komory w myjce ultradźwiękowej?

Wszystko zależy od tego, jakich narzędzi używasz i co konkretnie Tobie jest potrzebne. 

Większe myjki ultradźwiękowe posiadają ten komfort, iż ich komory są głębokie i szerokie, zatem zmieścisz tam większe i mniejsze narzędzia w odpowiedniej ilości.

WYGODA I KOMFORT UŻYTKOWANIA

W naszej ofercie sklepu online znajdziesz mnóstwo produktów, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Nie zawahaj się pytać naszych ekspertów o poradę przed zakupem. Jako, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i znamy większość dostępnych na rynku produktów, z czystym sumieniem możemy polecić myjki ultradźwiękowe YESON.

Możesz wybrać myjkę o mniejszej lub większej pojemności, z intuicyjną i prostą obsługą i różnymi funkcjami. 

Totalnym sztosem jest najnowsza w kolekcji myjka ultradźwiękowa YESON z kolorowym panelem LED. Co ciekawsze posiada świetne rozwiązanie w postaci odprowadzania z niej wody przez zawór spustowy. Jest bardzo solidna w wykonaniu i funkcjonowaniu o mocy aż 120 Watt, z funkcją podgrzewania i sitkiem 2w1 służącym do dezynfekcji przez pełne zanurzenie oraz służącym do osuszania zdezynfekowanych narzędzi. Duża 6 litrowa pojemność oraz możliwość modyfikacji temperatury w zakresie  50~55~60℃. Solidne wykonanie myjki powoduje, że jest ona odporna na wstrząsy i wodę.

 

 

TOP of THE TOP

Zdecydowanym bestsellerem jest myjka ultradźwiękowa YESON 2,5L z ekranem dotykowym z funkcją podgrzewania wody. Działa w zakresie temperatur 20~60℃, co też umożliwia dezynfekcję różnego rodzaju narzędzi i akcesoriów. Dość pojemna komora mieści narzędzia, czy akcesoria do długości aż 25 cm. Wyświetlacz monitoruje pełen zakres pracy, którą Ty możesz dowolnie modyfikować.

Myjka ultradźwiękowa YESON STEEL 5L

 To także jedna z najczęściej wybieranych myjek ultradźwiękowych wśród Top of the Top! Wygodny i intuicyjny panel do obsługi procesów mycia, pojemna komora, która pomieści wiele narzędzi mniej, czy też bardziej porowatych. Zakres pracy temperatur to aż 20~80℃, a moc ultradźwięków to aż 120 Watt!

CZYSTA PRACA TO PRZYJEMNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO!

Niezależnie, jaki typ myjki ultradźwiękowej z naszej oferty wybierzesz, to masz pewność skuteczności jej działania, a Twoje narzędzia będą z pewnością rewelacyjnie zdezynfekowane i wyczyszczone przed kolejnym etapem jakim jest już sterylizacja parową w autoklawie

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2024

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-20
Polecam
2024-03-18
Wszystko sprawnie, szybko i solidnie, polecam!
pixel